Jak sestavit přiznání k DPH jako identifikovaná osoba?

Jediný návod, který potřebujete pro zvládnutí formuláře.

Už vás zaregistrovali jako tzv. identifikovanou osobu?

Ale potřebujete srozumitelné informace k tomu, abyste pochopili,

 • Jak vyplnit přiznání k DPH (kde najít formulář, jak se ve formuláři orientovat, do jakých řádků přiznání vyplnit údaje atd.)?
 • Jaké formuláře se vás mohou týkat?
 • Na co si dát u identifikované osoby pozor?
 • Jaké máte povinnosti?

Toto vše je pro vás přehledně zpracované ve formě návodu Jak sestavit přiznání k DPH jako tzv. identifikovaná osoba. 

Máte stále okolo identifikované osoby nějaké otázky

Přečtěte si článek na toto téma, kde najdete srozumitelné odpovědi na vaše otázky.

Toto vše je pro vás přehledně zpracované ve formě návodu Jak sestavit přiznání k DPH jako tzv. identifikovaná osoba.

Identifikovaná osoba

Co vše se díky návodu dozvíte?

 1. Formou videa jsem pro vás připravila návod na vyplnění  formuláře přiznání k dani z přidané hodnoty – ve videu vás provedu krok po kroku formulářem.
 2. Budete mít k dispozici vzorové dokumenty, které vám usnadní práci při zpracování přiznání.

Jako BONUS k tomuto návodu máte možnost využití krátké konzultace k tématu identifikované osoby a to buď prostřednictvím emailu nebo messengeru, kde vám odpovím na jednu vaši otázku

Kolik Vás bude návod stát? 

Cena návodu je 800 Kč.

Co vše za tuto cenu získáte?

 1. Srozumitelný návod, ve kterém se dozvíte vše potřebné k identifikované osobě
  • Video s návodem na daňové přiznání má 9 minut. 
 2. Vzorové dokumenty potřebné při sestavení přiznání
 3. Krátkou osobní konzultaci
 4. Přístup k návodu budete mít ihned po obdržení platby za návod.
 5. Návod budete k dispozici jeden rok (to je doba, kdy se dá předpokládat, že nedojde k žádné změně na základě případné novely zákona o DPH). 
Návod je sestaven dle aktuálních pravidel zákona a platné metodiky, kterou se řídí finanční správa. Vše je připravováno na základě odborných zkušeností s touto problematikou a v souladu s platnou legislativou tak, aby bylo finanční správě vše nejlépe doloženo a nevznikly správci daně (tj. pracovník finančního úřadu) žádné pochybnosti či otázky, které by musel prověřovat a tím vás stresoval.
Daně bez nervů

Jmenuji se Marie Rudolfová a jsem daňová poradkyně. Poskytuji daňové poradenství, které vám šetří čas a nervy.

Daňové a účetní souvislosti vysvětluji srozumitelně, lidsky a bez zbytečných citací paragrafů. Během své praxe vnímám potřeby klientů a z toho důvodu vznikl i tento návod. Díky tomuto návodu budou pro podnikatele povinnosti identifikované osoby srozumitelně pochopeny a nebudou vyvolávat zbytečné obavy.

Jsem nadšená a moc děkuju!
Loni jsem začala podnikat a papírování, daně a úřady byly moje noční můra a největší brzda. Zároveň jsem věděla, že se budu muset začít v těchto záležitostech orientovat, abych měla v podnikání vše v pořádku a nevědomky neporušila nějaký předpis. Když jsem se ale snažila najít informace na internetu, měla jsem v tom ještě větší zmatek. Naštěstí jsem narazila na tvůj projekt Daně bez nervů (už název je naprosto výstižný a přesně to, co potřebuju), kde vysvětluješ vše hezky srozumitelně a po pořádku. Předtím jsem slyšela jen radu: vyplň si formulář a pošli ho na finančák. Co? Který formulář? Kde ho najdu? Co tam mám vyplnit?... Ty jsi mi na všechny tyhle otázky odpověděla v návodu a moc oceňuji hlavně tvé trpělivé rady na konkrétní otázky tam, kde jsem si nebyla jistá. Spadl mi obrovský kámen ze srdce a ušetřila jsem spoustu času - s tvým návodem jsem měla hotovo za pár minut a s jistotou, že to mám správně 🙂
Zuzka Strážnická
Fyzioterapie, joga, cvičení pro děti

Jsem spokojená a doporučuji!

Srozumitelné vysvětlení, krásně přehledné popisy, příklady formulářů a videa přispěly k tomu, že na spoustu otázek odpověď jsem našla už v samotném návodu.  Jednaní s poradkyní Marii vstřícné a příjemné. Děkuji!

Mgr. Ewa Maria Hladíková
lektor j. ang., animator kultury, doradca zawodowy, instruktor MRR V. Sherborne i Jogi Śmiechu
Do detailu vysvětlené kroky, jak postupovat v boji s úředním šimlem.

Wow! Návody od Marie jsou přesně to, co potřebujete! Do detailu vysvětlené kroky, jak postupovat v boji s úředním šimlem. V kurzu dostanete informaci, proč tu kterou věc musíte udělat, co vás čeká, když ji neuděláte a pak už pěkně krok po kroku procházíte formulář a dostáváte informace, co kde vyplnit a které kolonky se vás netýkají. Navíc vás Marie zasvětí i do souvislostí celé související pavoučí byrokratické sítě, takže v ní neuváznete 😉. Daně bez nervů jsou přesně to, co chcete mít a být v klidu 😉.
Vladimíra Kobíková
kouč a lektor