O mně

Já a daně

Já a daně spolu žijeme už víc jak 15 let, kdy jsem je začala studovat na vysoké škole. Tenkrát začala má cesta daňového vzdělávání, která měla pomyslné dosažení vrcholu získáním Osvědčení daňového poradce udělené Komorou daňových poradců v ČR. V seznamu daňových poradců mě naleznete pod číslem 4913.

Vždy jsem chtěla někomu pomáhat, být užitečná. A to mi daně umožňují.

Pro mě je úžasný pocit, když někomu dokážu poradit, pomoci a on je maximálně spokojený.

Často se setkávám s tím, že když se na něco zeptám, dostanu buď odpověď, které nerozumím (např. u doktora, který mluví hodně odbornou řečí) a nebo odpověď typu “To je složitý, to ti vysvětlovat nebudu. ” Tak takto vám já odpovídat určitě nebudu!

daně bez nervů
daně

Mám ráda výzvy. Pro někoho neřešitelný, složitý daňový problém, je pro mě zajímavý a dokud neznám řešení nebo neprozkoumám možnosti, tak mi to nedá spát.

Baví mě vysvětlovat daňovou problematiku.

Se mnou se nemusíte bát daňových “výšin”, povedu vás za ruku a kde nebudete vědět, tam vám pomohu.

Nabízí se mi zde zmínit známý citát z úžasného filmu Marečku, podejte mi pero! a to: “I skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originálu.” Pokud jsou pro vás daně jako latina, tak se mnou té latině začnete určitě rozumět!

Ještě něco málo o mně.

Jsem máma a manželka.

Miluji bikram jógu (jóga, která se cvičí ve 42 °C).

Ráda fotografuji a cestuji. Můj nejoblíbenější okamžik v letadle je, když začne drncat po ranveji, rozjíždí se rychleji a rychleji a pak začne stoupat a tlak mě přimáčkne do sedadla.

Mám ráda auta. Ráda se projdu na veteránském srazu, navštívím třeba závody na okruhu v Mostě nebo rally.

Příroda je pro mě uklidňující, pohled na vodu a do ohýnku je pro mě maximální relax.

Daně bez nervů