Už nechcete, aby vás daně zatěžovaly?

Vadí vám, že musíte v podnikání řešit daňové dopady v době, kdy se potřebujete plně soustředit na svou podnikatelskou činnost?

Už nechcete dál zažívat tu NEJISTOTU, co vše musíte při podnikání z daňového hlediska zařídit?

Kolikrát jste si při zpracování svých daňových povinností říkali: „Tohle kdybych věděl/a dřív, ušetřil/a bych si nervy“?

Pojďte se mnou do online kurzu

Pochopte daňové souvislosti svého podnikání

Mnou PEČLIVĚ vybraná témata vám pomohou ve snadnější orientaci v daních.

Se mnou se seznámíte s tím NEJNUTNĚJŠÍM, co k podnikání potřebujete.

Naučíte se na daně dívat očima podnikatele, který má přehled a který ví, že daně jsou nedílná součást jeho podnikání.

Pochopením daňových souvislostí včas získáte podnikatelskou výhodu před ostatními, kteří daně řeší, až když „hoří“.

Kdy je na pochopení daní nejlepší čas?

Když ještě termín vaší daňové povinnosti „neklepe na dveře“.

Když začínáte s novou činností svého podnikání a chcete se připravit na daňové povinnosti včas.

Kdy se ale daně nejvíc řeší?

Když se blíží termín pro splnění vašich daňových povinností, pak nervy začínají pracovat a vy se na podnikání hůř soustředíte.

Vaši energii věnujte podnikání a ne pozdnímu řešení daňových povinností.

Vyvolávají ve vás daně hrůzu, nemáte je rádi? Nebojte, se mnou se seznámíte s tím nejdůležitějším a určitě to pochopíte!

Na co se v kurzu můžete těšit?

Srozumitelně vysvětlené daňové souvislosti podnikání.

Zabrousíme nejen do daně z příjmů (vše pro správné pochopení vašeho daňového přiznání), ale podíváme se i na DPH a pojistné na sociální a zdravotní pojištění a to vše v přehledné podobě jednoduchých schémat, videí a návodů.

Vysvětlíme si, jak spolu daně a pojistné souvisí, na co si dávat pozor při hlavní nebo vedlejší výdělečné činnosti, na jaké povinnosti nezapomenout a co nepodcenit.

Projdeme spolu souvislosti mezi jednotlivými daněmi, tj. mezi daní z příjmů a DPH. Povíme si, na co si dát v jednotlivých daních pozor a na co se připravit.

V DPH určitě nemineme oblast podnikání přes hranice ČR, jak to souvisí s identifikovanou osobou a kdy řešit plátcovství DPH.

Podíváme se na daňové povinnosti jak z pohledu fyzické osoby, tak z pohledu firmy (s.r.o.) pro případ, že uvažujete o založení vlastního s.r.o. Řekneme si o daňových souvislostech jednotlivých druhů podnikání (výhody a omezení).

Po dobu kurzu budete mít mou plnou podporu

Budete mi moci pokládat vaše otázky ve facebookové skupině. Pokud byste se je báli veřejně položit, budete se moci na mě po dobu kurzu obrátit i mimo skupinu. Jako daňová poradkyně mám povinnost mlčenlivosti, takže se ode mě nikdo nedozví nic o vašich daňových povinnostech.

BONUS pro vás

psycholožka

S psychoterapeutkou a emoční terapeutkou Marií Novotnou se podíváme na téma Emoce v podnikání. Jak je zvládat, jak na krizové situace a jak využít jejich potenciál místo aby vás v podnikání brzdily.

Špagetka

Milovnice zdravého životního stylu, Eva Červenková neboli Špagetka, se s vámi podělí o tři tipy na zdravé stravování. Tři tipy na to, čím vyživit váš mozek, aby daňovou problematiku zvládl hravě, abyste nebyli po kurzu vyčerpáni a mohli se plně soustředit na podnikání.

Kurz se spustí 15. 1. 2022 a skončí 15.2.2022.

Přístup do kurzu vám zůstane jeden rok, takže když nebudete stíhat, nevadí, o nic nepřijdete.

Témata vám budu zveřejňovat postupně, abyste měli čas vše pochopit a nové informace vstřebat.

Pokud budete potřebovat si videa pustit znovu a znovu, budete je mít přehledně seřazené v členské sekci.

V případě zájmu je možné poslední týden věnovat NEJEN tématu, které jsem pro vás připravila, ale i vašim aktuálním daňovým otázkám mimo témata kurzu, na které budu pečlivě odpovídat v rámci facebookové skupiny.

Kolik vás bude kurz stát?

Cena za tento kurz je 2 800 Kč. 

Jedná se o nultý ročník tohoto kurzu, proto se tato cena už příště nebude opakovat.

Myslíte si, že je to pro vás drahé?

Kurz trvá 32 dnů, tj. den vás bude stát 87 Kč.

Když půjdete do kavárny a koupíte si kávu, tak možná vám zbyde ještě na zákusek, ale pocit z dobré kávy vám vydrží pár hodin. Informace, které si odnesete z tohoto kurzu vám vydrží několik let.

Nezůstávejte dál sami na pochopení daňových souvislostí a připojte se do kurzu!

Daně bez nervů

Kdo Vás kurzem provede?

Mé jméno je Marie Rudolfová a jsem daňovou poradkyní zapsanou v seznamu daňových poradců ČR od roku 2014, číslo daňového osvědčení je 4913 (můžete si mě pod tímto číslem dohledat na stránkách Komory daňových poradců ČR.)

Mám mnohaletou praxi s daňovým poradenstvím v poradenské společnosti, kde jsem pochopila, že srozumitelné vysvětlení daňové problematiky je pro nás, daňové poradce, uměním, které je v našem oboru velmi potřebné. Zároveň jsem se v průběhu praxe seznámila s mnoha majiteli, jednateli, řediteli významných firem (s ženami i muži), kteří mi vždy dokázali, že chápou daňové souvislosti svého podnikání a určitě je nepodceňují.

Pojďte a rozšiřte řady těch podnikatelů, kteří jsou na daně připraveni.

Co by vás ke kurzu mohlo ještě zajímat?

Co když nějaký týden nebudu moct projít nové téma, budu mít i později slibovanou podporu lektorky? ANO, budu tam stále s vámi, i když nebudete procházet zrovna aktuální téma.

Daním vůbec nerozumím, jsem nepopsaná kniha. Je to pro mě vhodné? ANO, určitě, vůbec se toho nemusíte bát, vše vysvětluji srozumitelně a když budete potřebovat, budete se mě moci kdykoliv na téma znova a znova zeptat.

S podnikáním začínám, nevím přesně, jaké daně se mě budou týkat, nezahltí mě kurz příliš? Nezahltí, budete akorát připraveni na budoucnost a téma, které nebudete považovat za potřebné teď a vynecháte ho, si můžete projít kdykoliv poté, budete na to mít jeden rok k dispozici.

Kdy přesně skončí přístup do kurzu? Skončí 14. 1. 2023.

Daně se stále mění. Co když v průběhu kurzu vejde v platnost novela zákona, která se bude týkat vybraných témat? Bude to pak v kurzu zmíněno? Probereme to? ANO, určitě ano, daně neustále sleduji a na novely je nezbytné reagovat okamžitě.

Objednejte si kurz

Pochopte daňové souvislosti svého podnikání,

již neváhejte!

daňové souvislosti

Do kdy máte čas si kurz objednat za tuto neopakovatelnou cenu?

Do 31.12.2021

Na závěr roku 2021 si užijete vánoční pohodu a jako novoroční předsevzetí budete mít pochopení daňových souvislostí podnikání.

Neváhejte a přidejte se do kurzu, za tuto skvělou cenu!

Máte dotazy, chcete probrat osobně, jestli je pro vás kurz vhodný?

Neváhejte mi napsat mail na adresu marie@danebeznervu.cz, ráda zodpovím vaše otázky, probereme vaše obavy z kurzu i daní.  Těším se na vás!