Absolventa kurzu Marcela po roce od absolvování kurz napsala:
Co bylo nejtěžší z kurzu? Ustát si vše před klientem.
Jak se změnily Vaše ceny po kurzu? Ceny jsem nastavila dle kurzu, ale má cena vnitřně stoupla o 100%.
Jakou změnu vnímáte celkově v porovnání před a po kurzu? Pochopila jsem, kam mam mířit.
Jsem moc rada, ze jsem narazila na Váš kurz! Dekuji!!!